Ubytování v Manchesteru Ubytovanie v Manchestri Zakwaterowanie w Manchesterze Szálláslehetőség Manchesterben Alojamiento en Manchester Apmešanās Mančestrā Apgyvendinimas Mančesteryje Accommodation in Manchester Cazare în Manchester Facebook

Ubytování v Manchesteru

Obecné informace o ubytování
logos Nabízíme ubytování typu house share v různých částech Manchesteru resp. Greater Manchester. Jsme členy britských organizací National Landlords Association a Residential Landlords Association, tyto dvě prestižní asociace bdí nad kvalitou poskytovaných služeb svých členský firem.
Ubytování je poskytováno v domech s maximálním stářím 5ti let a to v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Všechny námi poskytované domy jsou zařízeny nábytkem, včetně vybavené kuchyně (lednička, pračka, nádobí, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, příbory, talíře), v pokojích postele, přikrývky, polštáře, skříně, komody. V každém domě je TV, v drtivé většině domů je k dispozici vysokorychlostní internet. Všechny naše domy jsou vybírány v místech s dobrou dostupností MHD. Většina domů je vzdálena do 30ti min pěší chůze od centra Manchesteru. Upozorňujeme na nutnost vzít si s sebou vlastní povlečení.
FOTOGALERIE

Nabízíme dva typy ubytování, liší se kvalitou domů, obsazeností, vybavením a možností využívat vysokorychlostní internet, případně sledovat české a slovenské televizni kanály. Popis a ceník všech typů ubytování naleznete níže.

Ceník STANDARDNÍHO ubytování v Manchesteru

Kapacita domu je 5-7 osob, od obsazenosti se odvíjí cena nájemného. Domy máme v těchto čtvrtích: Monsall, Cheetham, Blackley, Salford, Ashton Under Lyne, Crumpsall, Whitefield, New Moston, Eccles.
FOTOGALERIE

Popis Cena
Dvoulůžkový pokoj HOUSE SHARE 220 GBP / měsíc (za 1 osobu)
Registrační poplatek (rezervace, příprava smluv) 125 GBP

Neprobydlené nájemné je nevratné


Nenáročné ubytování v Manchesteru
Nově nabízíme ubytování pro nenáročné v domech ve čtvrtích Blackley,Crumpsall,Higher Broughton, které se nachází v severní a západní části Manchesteru, kapacita domů je 8 nájemníků. Cca 70 procent domů je vybaveno vysokorychlostním internetem. Domy jsou zařízeny tímto vybavením:
kuchyně - lednička,pračka, nádobí, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, příbory, talíře
pokoje - postele, přikrývky, polštáre, skříně
Domy jsou v dosahu MHD s dobrou dostupností do centra Manchesteru Upozorňujeme na nutnost vzít si s sebou vlastní povlečení.

Ceník nenáročného ubytování v Manchesteru

Popis Cena
Dvoulůžkový pokoj HOUSE SHARE 170 GBP / měsíc (za 1 osobu)
Registrační poplatek 100 GBP

Neprobydlené nájemné je nevratné

Krátkodobé ubytování

Popis Cena
cena za 1 noc/osoba10 GBP
pozadovany vratny depozit20 GBP

minimální doba pobytu 1 noc, maximální 7 nocí


Doprava

Do Manchesteru se dostanete nejsnadněji letecky, velmi příznivé ceny letenek nabízí BMI baby, Click4Sky a z Bratislavy SkyEurope .
Autobusovou dopravu v kombinaci Praha - Londýn - Manchester lze zakoupit v kterékoliv pobočce Student Agency

Po příjezdu/příletu do Manchesteru Vám můžeme Zajistit vyzvednutí na letišti Manchester International Airport nebo na autobusovém nádraží Coach Station Manchester.

Ceník dopravy

Popis Cena
Z letiště Manchester International Airport (za první 2 osoby) 25 GBP
Z letiště Manchester International Airport (3 a více osob) 10 GBP
Z letiště Liverpool John Airport 50 GBP
Z autobusového nádraží Coach Station
(bez omezení osob od 10:00 do 18:00 hod., v jiné časy 25 GBP/auto)
10 GPB

Cena dopravy se platí za vozidlo, nikoliv za počet lidí.

sluzby.jpg, 21 kB

Chcete se zeptat na podrobnosti?