Ubytování v Manchesteru Ubytovanie v Manchestri Zakwaterowanie w Manchesterze Szálláslehetőség Manchesterben Alojamiento en Manchester Apmešanās Mančestrā Apgyvendinimas Mančesteryje Accommodation in Manchester Cazare în Manchester Facebook

Práce

Drtivá většina lidí přijíždí do Velké Británie za prací. Za vyšším životním stylem, za vyššími výdělky. Důvod je velmi prostý. Velká Británie umožňuje již od května 2004 legálně pracovat občanům nových členských státu EU. Mzda se pravidelně zvyšuje, ze mzdy si můžete dovolit podstatně víc než tomu je v ČR. Bez nadsázky se dá říci, že to, co ve Velké Británii ušetříte, v ČR nevyděláte.

Součástí pracovní náplně naší kanceláře je pracovní poradce, zabývající se konkrétními pracovními nabídkami, které jsou zdarma poskytovány všem našim nájemníkům. Mezi nejpopulárnější poskytované pozice patří:

Práce v textilních skladech / Chadderton,Shaw-Oldham:

Práce ve skladech Widnes:

Práce na balicích linkách v Boltonu

Zpracování zeleninových salátů ve Wiganu

Kromě výše zmíněných pozic umisťujeme klienty do celé řady jiných profesí, jako jsou:

Tyto profese dostáváme k dispozici s minimálním časovým předstihem, proto je není možné předem inzerovat a přidělujeme je zdarma stávajícím nájemníkům. Pokud máte zájem o některé z uvedených profesí, počítejte s umístěním minimálně týden, maximálně dva týdny po Vašem příjezdu.


Asistence při zajištění pracovní pozice je pro naše klienty zcela zdarma!

Manchester, 37 kB

Chcete se zeptat na podrobnosti?